Hakkımızda

Code Factory tüm sektörlerde özel çözümler sunarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmakta müşteriye en kolay kullanımlar sağlamaktadır.Code Factory'in temel prensibi...

Devamını Oku

Perpa Ticaret Merkezi A Blok 9. Kat No 1157 Şişli /İSTANBUL T: 0850 885 28 50 F: 0212 221 55 16

info@cfyazilim.com

0 850 885 20 50

Ziya Gökalp Caddesi 24/81 Kültür Mahallesi Çankaya/ANKARA T: 0850 885 28 50 F: 0212 221 55 16

info@cfyazilim.com

0 850 885 20 50

CF MOBİLE

Likom Yazılım Presto Serisi Ürünler (Presto Plus, Presto XL) ile eş zamanlı çalışarak borç-alacak listesi alabileceğiniz, müşterilerinizin hareketlerini izleyip e-mail gönderebileceğiniz , stoklarınızın durumlarını ve fiyatlarını görüntüleyerek sipariş oluşturup, tahsilat (nakit, çek, senet) yapabileceğiniz android ve IOS uygulamasıdır.

Teknik Gereksinim

CF Mobile kullanmakta olduğunuz presto veritabanıyla entegre çalışabilmek için, web servis kurulabilecek seviyede ve presto veritabanı ile aynı ağ etki alanında bir bilgisayara ve internet erişimine ihtiyaç duyar.

Lisans Politikası

CF Mobile open licence olarak lisanslanmakta olup, kullanıcı sayısı üzerinden ücretlendirilmemektedir.

CF MUTABAKAT

BA, BS ve Cari Mutabakatlarınızın listelenip, otomatik olarak mail atılmasını, müşterilerin mail üzerinden gelen link ile mutabakat onayı vermesini ve onaylı evrakları sisteme yüklemesini sağlar.

Teknik Gereksinim

CF Mutabakat, web servis üzerinden müşterinin bir linke tıklayarak mutabık olup olmadığını bildireceği için web servis kurulabilecek kapasitede bir servera ve internet erişimine ihtiyaç duyar.

Lisans Politikası

CF Mutabakat, open licence olarak lisanslanmakta olup, kullanıcı sayısına göre ücretlendirilmemektedir.

CF BANKA AKTARIMI

Excel formatındaki banka hareketlerinin Presto serisi ürünlere toplu olarak aktarımını sağlar. Belirli periyotlarda tekrarlanan hareketler için tek bir tanım yapılarak tekrar tekrar veri girişi yapılmasını önler.Farklı banka türlerinin excel formatı için ayrı şablon yapmaya imkan verir. Aktarılan, aktarılmayan hareketleri raporlar.

Teknik Gereksinim

CF Banka Transfer Presto ile entegrasyon için Information Exchange modülüne ihtiyaç duyar.

Lisans Politikası

CF Banka Transfer open licence olarak lisanslanmakta olup, kullanıcı sayısı üzerinden ücretlendirilmemektedir.

CF EL TERMİNALİ

Likom Presto Serisi ürün kullanan müşterilerimizin depo faaliyetlerini hızlı ve hatasız bir şekilde yapabilmelerini sağlamak amacıyla geliştirilmiştir. Likom Presto Serisi ürünlerle iletişimi sayesinde gerek anlık gerek batch çalışarak oluşan kayıtların yönetim bilgi sistemine aktarımını sağlar.

Teknik Gereksinim

CF El Terminali, kullanmakta olduğunuz presto veritabanıyla entegre çalışabilmek için, web servis kurulabilecek seviyede ve presto veritabanı ile aynı ağ etki alanında bir bilgisayara ve internet erişimine ihtiyaç duyar..

Lisans Politikası

CF El Terminali, cihaz başı lisanslama ile ücretlendirilmektedir..

CF ÜTS

Lİkom Presto Serisi ürün kullanan müşterilerimizin ÜTS sistemine hızlı ve kolayca bildirim yapmalarını sağlamak amacı ile geliştirilmiştir. Likom Presto Serisi ürünler ile iletişimi sayesinde bildirim yapılacak kayıtların listelenmesini ve kolayca bildirim yapılmasını sağlar.

Teknik Gereksinim

CF ÜTS Presto ile anlık olarak haberleşmektedir.

Lisans Politikası

CF ÜTS open licence olarak lisanslanmakta olup, kullanıcı sayısı üzerinden ücretlendirilmemektedir